Hizmetlerimiz
Projelerimiz Hepsi
live support Canlı Destek
İhtiyaçlarınıza Uygun Otomatik Yedekleme Sistemi
penBackup ile dosyalarınız güvende! Bulut Yedekleme sistemi ile geriye dönük dosya kaybı yaşamadan tüm önemli bilgilerinizi güvenle saklayın. Tam otomatize edilmiş penBackup sistemi, sizin belirlediğiniz koşullarla tüm dosyalarınızı otomatik olarak yedekler ve sadece sizin erişebileceğiniz bir depolama alanında saklar.

penBackup Avantajları

penBackup uygulaması sistem gerisinde çalışır, kullanıcı makinasına kurulan bir servis uygulaması sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında yine sizin belirlediğiniz dosya ve klasörleri sıkıştırır ve yedek alanına gönderir.

  • Sadece Size Özel Dosya Anahtarı

    Dosyalarınız, sadece sizin bildiğiniz bir şifreyle erişilen depolama alanına gönderilir. Bu alana sizden başka kimse erişemez.

  • Sıfır Veri Kaybı ile Yedekleme

    Sistem her yedeklemede birden fazla yedek alır. Bu sayede dosya kayıp riskiniz sıfıra iner.

  • Tek Taraflı Yedekleme

    Sisteme sadece yeni dosya eklenebilir, eski dosyalar silinemez veya değiştirilemez. Bu sayede bilgisayarınıza virüs girmiş olsa bile, önceki yedekleriniz zarar görmez.

Sağladığımız yazılım hizmetleri ardında mutlu müşteriler bıraktı.
Sizi Ofisimizde Ağırlayalım
İşinize neler katabileceğimizi görüşmek için bir kahve içmeye bekleriz . Bizimle temasa geçmek için tereddüt etmeyin! Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmenin zorluğunu seviyoruz ve istediğiniz zaman beyin fırtınasına açığız.
Adresimiz
Ovaakça Eğitim, Mah.
İstanbul Cad NO:750/1, 16000
Osmangazi / Bursa
Bize Yazın
Aşağıdaki formu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.